Vele Hepatomax – таблети за здрав црн дроб

(0 оценки и коментари)

310 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Додаток на исхрана кој содржи вит.A, E,селен, Л-аргинин, силимарин; Се препорачува кај воспалителни и дегенеративни процеси, вирусни и бактериски инфекции на црниот дроб; Кај замастен црн дроб, по труење; Превентивно за време на раст и развој.Пакување: 50таблети


Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vele Hepatomax – таблети за здрав црн дроб”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *