Vele Dermatomax – таблети за здраво крзно и кожа

(0 оценки и коментари)

310 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Додаток на исхрана кој содржи вит.B1-B3, B5, B6, биотин, фолна киселина, Б12, цинк, манган, бакар; Се препорачува кај суви, оштетени и влакна без сјај; Превенира иритација и воспаление на кожата, себореја; Го искоренува првутот. Пакување: 50таблети

Бренд:Vele
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vele Dermatomax – таблети за здраво крзно и кожа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *