Vele Cal D vit – таблети со калциум и витамин Д

(0 оценки и коментари)

310 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Додаток на исхрана кој содржи калциум, фосфор, вит.Д3, А и Е; Овозможува правилен развој и заштита кај коскениот и забниот систем, особено кај кутриња и доилки; Превенира рахитис и остеомалација; Го помага невромускулниот систем, забрзува епителизација, засилува сперматогенеза. Пакување: 50таблети

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vele Cal D vit – таблети со калциум и витамин Д”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *