SuperCoat паста за мачки, 30 ml

(0 оценки и коментари)

650 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Нутритивен суплемент погоден за мачиња и возрасни мачки.

Упатство за употреба:
Во период од 30 дена: Возрасни мачки 2ml дневно;
Долгорочно: Сите мачки 1ml дневно;
Да се применува кај секоја мачка посебно.

Аналитички компоненти: Влага 84%, Сиров пепел 0.5%, Сирови протеини 0.6%, Сирови влакна 0.1%, Сирови масла и масти 1.07%, Натриум 0%. Состав: Сончогледово масло (вкупни Омега 58.2mg), Рузмарин, Морска трева. Адитиви на 30ml: Витамини и провитамини: 3a700 α-tokoferol 300mg, Тиамин хидрохлорид 6mg, Рибофлавин 15mg, 3а831 Пиридоксин хидрохлорид 15mg, Цијанокобаламин 150mcg, 3a314 Ниацин 18mg, 3а841 Пантотенска киселина 45mg, 3a880 Биотин 30mg, 3а316 Фолна киселина 6mg. Органски минерали: Е6 Цинк хелат 22.5mg. Органски компоненти: Е6 Цинк во форма на хелат на глицин хидрат 264mg. Природни или соодветни синтетички хемиски дефинирани ароми: Метилсулфинилметан 2400mg.

Шифра: 252300
Availability: instock
Бренд:Mervue
Сподели:

Да се чува вон дофат на деца. За орална примена кај животните. Не е за човечка употреба. Да не се надминува препорачаната доза. Пред употреба консултирајте нутриционист/ ветеринар. Да се чува на температура под 25 °С во оригиналното пакување. Да не се изложува на директна сончева светлина. Да не се замрзнува. По употреба секогаш да се затвора со капачето.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “SuperCoat паста за мачки, 30 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.

SuperCoat паста за мачки, 30 ml

(0 оценки и коментари)

650 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Нутритивен суплемент погоден за мачиња и возрасни мачки.

Упатство за употреба:
Во период од 30 дена: Возрасни мачки 2ml дневно;
Долгорочно: Сите мачки 1ml дневно;
Да се применува кај секоја мачка посебно.

Аналитички компоненти: Влага 84%, Сиров пепел 0.5%, Сирови протеини 0.6%, Сирови влакна 0.1%, Сирови масла и масти 1.07%, Натриум 0%. Состав: Сончогледово масло(вкупни Омега 58.2mg), Рузмарин, Морска трева. Адитиви на 30ml: Витамини и провитамини: 3a700 α-tokoferol 300mg, Тиамин хидрохлорид 6mg, Рибофлавин 15mg, 3а831 Пиридоксин хидрохлорид 15mg, Цијанокобаламин 150mcg, 3a314 Ниацин 18mg, 3а841 Пантотенска киселина 45mg, 3a880 Биотин 30mg, 3а316 Фолна киселина 6mg. Органски минерали: Е6 Цинк хелат 22.5mg. Органски компоненти: Е6 Цинк во форма на хелат на глицин хидрат 264mg. Природни или соодветни синтетички хемиски дефинирани ароми: Метилсулфинилметан 2400mg.

Шифра: 759182
Availability: instock
Бренд:Mervue
Сподели:

ВОЗРАСТ

ТЕЖИНА

ДНЕВНА ПРЕПОРАКА

ДНЕВНА ПРЕПОРАКА

Возрасни Мачки

Сите

2,5 ml (првите 30 дена)

2,5 ml (првите 30 дена)

Сите мачки

Сите

1,5 ml (долгорочно)

1,5 ml (долгорочно)

 

Да се чува вон дофат на деца. За орална примена кај животните. Не е за човечка употреба. Да не се надминува препорачаната доза. Пред употреба консултирајте нутриционист/ветеринар. Да се чува на температура под 25 °С во оригиналното пакување. Да не се изложува на директна сончева светлина. Да не се замрзнува. По употреба секогаш да се затвора со капачето.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “SuperCoat паста за мачки, 30 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.