Vele шампон за кутриња и мачки a 200ml

(0 оценки и коментари)

240 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Шампон за кутриња и мачки со седеф, алантоин и витамини;

Обезбедува квалитетно и долготрајно влакно кај кучиња и мачки;

Содржи вит.А и Е, кои го хранат фоликулот на влакното;

Ph неутрален;

Со арома на ванила.

Категорија:
Бренд:Vele
Сподели:


Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vele шампон за кутриња и мачки a 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *