Vele Balzam за домашни миленици 125ml

(0 оценки и коментари)

240 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

За лесно расчешлување на домашното милениче;

Влакната се мазни, свиленкасти и нежни;

Со пантенол и рицинусово масло, за дополнителна нега;

Остава мирис на чистота и свежина.

Категорија:
Ознака:
Бренд:Vele
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vele Balzam за домашни миленици 125ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *