Vele антипаразитарен шампон за кучиња 200ml

(0 оценки и коментари)

290 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Шампон наменет за заштита на кучињата од ектопаразити – болви и крлежи;

Со арома на тропско овошје.

Категорија:
Ознаки: ,
Бренд:Vele
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vele антипаразитарен шампон за кучиња 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *