JT Glandulex Sacs Pharma 30 Croquettes

1,920 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Glandulex кесите работат од внатре кон надвор за да ги одржуваат функциите на жлездите здрави. Со мешавина од уникатни влакна, кесичките Glandulex помагаат да се формира цврста столица за вашето домашно милениче природно да ги испразни своите жлезди.

Нема на залиха

Glandulex кесите исто така содржат природен антиинфламаторно средство за намалување или спречување на воспаление и алергии кои предизвикуваат проблеми со жлездите. Со редовно носење кесички Glandulex, може да помогне да се одржат здрави функциите на жлездите и да се избегнат идни проблеми. Заедно со употребата на кесичките Glandulex, важно е да го нахраните вашето домашно милениче со висококвалитетна урамнотежена исхрана. Исто така, важно е да ја задржите идеалната тежина на вашето домашно милениче. Важно е да се консултирате со вашиот ветеринар за да ги решите причините за жлездите на вашето домашно милениче како што се алергии или дигестивни проблеми.

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.