Xtra Liss PRO Професионален Балсам за расплеткување на крзно

1,590 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Biogance Xtra liss pro спрејот за отплеткување е формулиран со екстракт од овес и протеин од ориз.
Благодарение на неговите природни активни состојки, овој спреј расплеткува и помага во борбата против создавањето на новите заплетканици.
Професионалниот асортиман на Biogance е формулиран од грумери за грумери.
Направено е од органски и природни состојки.
Пакување: 500 ml
Карактеристики и придобивки: Biogance Xtra Liss Pro спреј за отплеткување за сите типови коса направен со ОРГАНСКИ екстракт од овес и протеин од ориз. Екстрактот од органски овес има важни хидратантни својства. Покрај тоа, неговата концентрација на цинк, магнезиум и фосфор помага во зајакнувањето и структурата на косата. Протеинот од ориз игра зајакнувачка улога и ја покрива косата, што го олеснува расплетувањето. Без парабени, без феноксиетанол и без животински масла 95% од органско и природно потекло Погоден за сите раси на кучиња. 1 Пакување: 500 ml
Упатство за употреба: Протресете пред употреба.
Испрскајте директно на јазлите, помогнете да навлезе во производот со помош на прстите, оставете да делува 2 минути, четкајте на косата и потоа четкајте нормално да се расплетка.
Користете пред бањање.
Избегнувајте контакт со очи

Availability: outofstock
Бренд:BioGance
Сподели:

Нема на залиха

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.