Trendline Adult Cat Salmon 15kg

(0 оценки и коментари)

150 ден2,050 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Храна за возрасни мачки со лосос. Достапна е во помало пакување

Бренд:Trendline
Сподели:
Исчисти

Состав: Лосос, преработени животински протеини, пченица, пченка, животинска маст, бонкалит, лососово масло, пченкарен глутен, шеќерна репка, арома на риба, арома на црн дроб, ориз, сол, ленено семе, пивски квасец, таурин.

Протеини 27%, Масти 10%, Влакна 2.5%, Пепел 8%

Вит.А 15000 IU/kg, Вит.Д3 1000 IU/kg, Вит.Е 150mg/kg, Вит. Ц 120mg/kg, Таурин 1000 mg/kg

150mkd/kg   2050mkd-15kg

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Trendline Adult Cat Salmon 15kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *