Reflex Sterilised Cat Fish 15kg

(0 оценки и коментари)

210 ден2,850 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Избалансирана храна за стерилизирани мачки со риба. Достапна е во помали пакувања.

Бренд:Reflex
Сподели:
Исчисти

Состав: Преработени животински протеини, пченица, пченка, животинска маст, риба, пченкарен глутен, рибино масло, шеќерна репка, арома на риба, сол, ленено семе, пивски квасец, таурин.

Протеини 33%, Масти 10%, Влакна 5%, Пепел 2%

Вит.А 19800 IU/kg, Вит.Д3 1650 IU/kg, Вит.Е 220mg/kg, Вит. Ц 220mg/kg, Таурин 1650 mg/kg

210mkd/kg   2800mkd-15kg

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Reflex Sterilised Cat Fish 15kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *