Reflex Plus Adult Cat Hairball & Indoor Salmon 1.5kg

(0 оценки и коментари)

370 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Комплетна и избалансирана супер премиум сува храна за мачки со лосос. Hairball & Indoor домашни мачки 12м+.

Бренд:Reflex
Сподели:

Состав: Дехидрирани протеини од лосос, дехидрирани животински протеини, пченка, пилешки масти, ориз, влакна од шеќерна репка, хидролизирани рибини протеини, витамини и минерали, лососово масло, ксило-олигосахариди, пивски квасец, сол, yucca schidigera, l-carnitine, антиоксиданти.

Протеини 34%, Масти 14%, Влакна 5%, Пепел 8%

Вит.А 18000 IU/kg, Вит.Д3 1500 IU/kg, Вит.Е 200mg/kg, Вит. Ц 200mg/kg, Таурин 1500 mg/kg

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Reflex Plus Adult Cat Hairball & Indoor Salmon 1.5kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *