Reflex Plus Adult Cat Chicken 15kg

(0 оценки и коментари)

200 ден2,850 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Комплетна и балансирана суперпремиум сува храна за мачки од сите раси над 12 месеци.

Бренд:Reflex
Сподели:
Исчисти

Состав: Пилешки протеини, пченка, пилешка маст, ориз, шеќерна репка, арома на црн дроб, витамини и минерали, олигосахариди, ленено семе, сол, екстракт од јука, пивски квасец, антиоксиданти.

Протеини 36%, Масти 18%, Влакна 2%, Пепел 8%

Вит.А 18000 IU/kg, Вит.Д3 1500 IU/kg, Вит.Е 200mg/kg, Вит. Ц 200mg/kg, Таурин 1500 mg/kg

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Reflex Plus Adult Cat Chicken 15kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *