Trendline Adult Dog Lamb & Rice 15kg

(0 оценки и коментари)

130 ден1,700 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Храна за возрасни кучиња со јагнешко и ориз. Достапна е и во помала количина.

Бренд:Trendline
Сподели:
Исчисти

Состав:  пченица, пченка, преработени животински протеини, животинска маст, црвено месо, шеќерна репка, арома на црн дроб, сушено јагнешко месо, оризова сол, пивски квасец.

Протеини 20%, Масти 9%, Влакна 8%, Пепел 4%

Вит.А 15000 IU/kg, Вит.Д3 1000 IU/kg, Вит.Е 100mg/kg, Вит. Ц 100mg/kg

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Trendline Adult Dog Lamb & Rice 15kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *