Spectrum Large Puppy 30

(0 оценки и коментари)

290 ден3,150 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Категорија:
Бренд:Spectrum
Сподели:
Исчисти

Специјално формулирана комплетна и избалансирана ултра-премиум храна, специјално формулирана за да ги задоволи нутритивните потреби на кутрињата од големите раси, со адултна тежина > 25 кг, на возраст од 2 – 14 месеци.

Состав: Дехидрирани рибини протеини, кафеав ориз, пилешки масти, пченка, хидролизирани влакна од шеќерна репка, пченица, пилешки масти, сушен антарктички крил (4%), хидролизирани пилешки џигери, сурутка во прав, сол, брашно од рогач, пивски квасец, л-карнитин,  ксило -олигосахариди, рузмарин, куркума, овошја.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Spectrum Large Puppy 30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *