Reflex Puppy Food Lamb & Rice

(0 оценки и коментари)

599 ден2,550 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Храна за кучиња со јагнешко и ориз. Достапно е во пакување од 3kg и 15kg.

Бренд:Reflex
Сподели:
Исчисти

Состав: Преработени анимални протеини, пченка, јагнешко месо, пченица,  анимални масти,  пченични житарки, пченкарен глутен, шеќерна репка, ориз, сол, ленено семе, пивски квасец.

Протеини 27%, Масти 16%, Влакна 3.5%, Пепел 8%,

Вит.А 18000 IU/kg

Вит.Д3 1500 IU/kg, Вит.Е 150mg/kg, Вит. Ц 200mg/kg

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Reflex Puppy Food Lamb & Rice”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *