Reflex Puppy Food Beef 15kg

(0 оценки и коментари)

599 ден2,550 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Храна за мали кучиња со јагнешко месо. Достапно е во помали пакувања.

Бренд:Reflex
Сподели:
Исчисти

Состав: Преработени анимални протеини, пченка, пченица,  анимални масти,  пченични житарки, пченкарен глутен, шеќерна репка, арома на џигер, сол, ленено семе, пивски квасец.

Протеини 28%, Масти 16%, Влакна 3.5%, Пепел 8%,

Вит.А 18000 IU/kg

Вит.Д3 1500 IU/kg, Вит.Е 150mg/kg, Вит. Ц 200mg/kg

180mkd/kg, 2450mkd-15kg

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Reflex Puppy Food Beef 15kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *