Reflex Plus Small Adult Dog Chicken 3kg

(0 оценки и коментари)

590 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Комплетна и избалансирана супер премиум сува храна за кучиња со пилешко месо, за мини и мали раси на возраст од 10 месеци – 8 години.

Бренд:Reflex
Сподели:

Состав: Дехидрирани пилешки протеини, пченка, пченица, пилешки масти, ориз, шеќерна репка, арома на црн дроб, сурутка, витамини и минерали, ксило-олигосахариди, пивски квасец, сол, л-карнитин, ленено семе, yucca schidigera, антиоксиданти.

Протеини 26%, Масти 15%, Влакна 2.5%, Пепел 7%

Вит.А 18000 IU/kg, Вит.Д3 1500 IU/kg, Вит.Е 150mg/kg, Вит. Ц 200mg/kg

540mkd

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Reflex Plus Small Adult Dog Chicken 3kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *