Reflex Plus Adult Senior Dog Lamb & Rice 15kg

(0 оценки и коментари)

180 ден2,450 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Комплетна и избалансирана супер премиум сува храна за кучиња со јагнeшко месо и ориз, за средни и големи раси постари од 7 години. 

Бренд:Reflex
Сподели:
Исчисти

Состав: Дехидрирани јагнешки протеини, дехидрирани животински протеини, пченка, пилешки масти, ориз, шеќерна репка, арома на црн дроб, сурутка, витамини и минерали, ксило-олигосахариди, пивски квасец, ленено семе, сол, yucca schidigera, глукозамин, хондроитин, антиоксиданти.

Протеини 25%, Масти 13%, Влакна 2.5%, Пепел 7%

Вит.А 18000 IU/kg, Вит.Д3 1500 IU/kg, Вит.Е 150mg/kg, Вит. Ц 200mg/kg


Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Reflex Plus Adult Senior Dog Lamb & Rice 15kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *