Reflex Adult Dog Lamb & rice & vegetables

(0 оценки и коментари)

599 ден2,550 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Храна за возрасни кучиња со јагнешко,ориз и зеленчук. Достапна е во пакување од 3kg и 5 kg.

Бренд:Reflex
Сподели:
Исчисти

Состав: Преработени анимални протеини, јагнешко месо, пченка, пченица,  анимални масти,  пченични житарки, пченкарен глутен, ориз, грашок, шеќерна репка, арома на џигери, сол, ленено семе, пивски квасец.

Протеини 28%, Масти 17%, Влакна 3.5%, Пепел 8%, Вит.А 18000 IU/kg, Вит.Д3 1500 IU/kg,Вит.Е 150mg/kg, Вит. Ц 200mg/kg

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Reflex Adult Dog Lamb & rice & vegetables”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *