Reflex Adult Dog Beef Energy

(0 оценки и коментари)

599 ден2,550 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Храна за возрасни кучиња со телешко. Достапна е во пакување од 3kg и 5kg.

Бренд:Reflex
Сподели:
Исчисти

Состав:  пченица, пченка, преработени животински протеини, животинска маст, пченични житарки, пченкарен глутен, шеќерна репка, арома на црн дроб, сол, ленено семе пивски квасец.

Протеини 32%, Масти 14%, Влакна 3.5%, Пепел 8%

Вит.А 18000 IU/kg, Вит.Д3 1500 IU/kg, Вит.Е 150mg/kg, Вит. Ц 200mg/kg

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Reflex Adult Dog Beef Energy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *