Proline Adult Dog Chicken 3kg

(0 оценки и коментари)

380 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Храна за возрасни кучиња со пилешко

Бренд:Proline
Сподели:

 Состав: Преработени анимални протеини, пченка, пченица,  анимални масти,  пченични житарки, пченкарен глутен, шеќерна репка, арома на пилешки џигери, сол, ленено семе, пивски квасец.

Протеини 23%, Масти 12%, Влакна 4%, Пепел 8%,

Вит.А 15000 IU/kg

Вит.Д3 1000 IU/kg, Вит.Е 100mg/kg, Вит. Ц 100mg/kg

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Proline Adult Dog Chicken 3kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *