BECO ROUGH & TOUGH Quokka

(0 оценки и коментари)

850 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Некои кучиња својата љубов ја изразуваат преку груба игра. Рапава и цврста играчка која може да издржи џвакање и тегнење во текот на играта. Направена од рециклирана ткаенина и полнеж, повторно го користи она што веќе го имаме. Тоа ни помага да ги одржуваме нашите океани чисти.

НЕГА НА ПРОИЗВОДОТ
Имајте на ум дека безбедноста на Вашиот миленик е ваша одговорност. Секогаш бирајте производ со соодветна големина и функционалност за Вашиот миленик. И покрај тоа што оваа играчка е дизајнирана да биде јака и издржлива, ниедна играчка не е неуништлива. Надгледувајте го Вашиот миленик во текот на играта и престанете веднаш да ја користите играчката доколку покаже било какви знаци на оштетување. Ве молиме веднаш обратете се кај Вашиот ветеринар доколку Вашиот миленик го проголта било кој дел од овој производ. Не е за деца.

Квалитетот е Важен
РЕЦИКЛИРАНИ & МОЖАТ ДА СЕ РЕЦИКЛИРААТ
Природата е неверојатна и ние сите треба да ја чуваме. Полнежот на оваа играчка е направен од рециклирана пластика. Тоа ѝ дава втор живот на отпадната пластика, поттикнувајќи го нејзиното собирање и повторна употреба.
СУПЕР ЦВРСТА ИГРАЧКА
Рециклираните материјали се вткаени со двојни шевови, зајакнати со втор слој на ткаенина. На секое парче има втор слој на ткаенина кој го зајакнува првиот. На тој начин играчката станува издржлива и Вашето куче може да има совршена забава.

Кучињата сакаат пискливи играчки. За нас луѓето баш и не може да се каже истото. Пискалото на оваа играчка е гласно и отпорно на загризот на миленичето, што значи Вашиот крзнен пријател долго време ќе си игра со својата омилена играчка. Ја тестиравме со нашите соработници – кучиња и тие секако ја одобрија.

Шифра: 1412
Availability: instock
Бренд:Beco
Сподели:

ДИМЕНЗИИ
Една големина – Small – 10 x 15 x 4 cm

МАТЕРИЈАЛИ
Рециклирана Пластика (RPET) & Полиестер
Направена со 66% Рециклирани Материјали

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “BECO ROUGH & TOUGH Quokka”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.