BECO Catnip Starfish

(0 оценки и коментари)

450 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Наменета за најшироко отворените очиња и најбушавите опавчиња. Мацината трева ги заскоткува мустаќите на Вашето маче и му овозможува неверојатно уживање во играта. Завиткана во рециклирана полиестерска ткаенина ѝ дава втор живот на отпадната пластика.

НЕГА НА ПРОИЗВОДОТ
Надгледувајте го Вашето милениче во текот на играта. Заменете ја играчката кога ќе се јават оштетувања.

Квалитетот е Важен
РЕЦИКЛИРАНИ МАТЕРИЈАЛИ
Материјалот на оваа играчка е изработен од рециклиран полиестер. Тоа ѝ дава втор живот на отпадната пластика, поттикнувајќи го нејзиното собирање и повторна употреба.
ДВОЈНИ ШЕВОВИ
Рециклираните материјали се вткаени со двојни шевови. Тоа ги прави шевовите поцврсти и поиздржливи, така што Вашата мачка ќе може подолго време да ужива во мирисот на мацината трева.
Вашите крзнени пријателчиња го заслужуваат најдоброто.
BECO Catnip budgie е разиграна и интерактивна играчка која ќе го натера вашето мало лавче да скока и ќе му биде негова најомилена забава.
Играчките за мачки ги помагаат менталната и физичката стимулација. Тие ги стимулираат природните ловечки инстинкти и разиграноста кај Вашето маче. Мацината трева дополнително ја зголемува возбудата.

Шифра: 1420
Availability: instock
Бренд:Beco
Сподели:

ДИМЕНЗИИ
9.5 x 9.5 x 2 cm
МАТЕРИЈАЛИ
Ткаенина: Рециклиран полиестер (RPET)
Полнење: Мацина трева (Catnip), 5g/играчка

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “BECO Catnip Starfish”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.