VetIQ Healthy Bites – Breath & Dental за мачки и мали мачиња, 65 g

(0 оценки и коментари)

250 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Состав: Пченично брашно, масло од маслена репка, пченкарен скроб, хидролизиран протеин од паткино месо, хидролизиран пилешки протеин, природна арома, сол, глицерин, витамин Ц, аскорбил палмитат, екстракт од масло од рузмарин, пеперминт, витамин Е, бакарен комплекс на хлорофилин, масло од семе од магдонос, витамин А, витамин Д3.

Аналитички компоненти: Сирови протеини 11.5%, сирови масти 25.3%, сиров пепел 4.1%, сирови влакна 0.7%, влажност 7.4%.

Препорака за хранење (да се служат меѓу оброци како колачиња за кучињата од четири неделна возраст):

Кучиња (до 5кг): 2 колачиња дневно;

Кучиња (до 10кг): 3 колачиња дневно;

Кучиња (до и над 20кг): 4 колачиња дневно.

Availability: instock
Бренд:VetIQ
Сподели:

Да се чуваат на суво место. Да не се изложуваат на директна сончева светлина. Да се затворат после употреба. По отворањето да се искористат во рок од 4 недели. Не се за човечка употреба.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “VetIQ Healthy Bites – Breath & Dental за мачки и мали мачиња, 65 g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 1500 ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 150 денари.

за сите нарачки во вкупен износ над 1500ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

1-3 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.