Microlife ST72 стетоскоп

(0 оценки и коментари)

563 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Модел.: ST-72
Големина: 77.5 cm
Тежина: 97 g

Availability: outofstock
Бренд:Microlife
Сподели:

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Microlife ST72 стетоскоп”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.