Microlife ST 77 Sprague-rapparort стетоскоп

(0 оценки и коментари)

1,208 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

MICROLIFE ST 77 SPRAGUE-RAPPARORT STETHOSCOPE претставува професионален, висококвалитетен, мултифункционален стетоскоп со повеќенаменска употреба. Сплотувајќи 5 различни намени, висока акустика за јасно разликување на ниски и високи фреквенции, 3 прилагодливи глави за бебиња, деца и возрасни, 3 различни ушни додатоци, MICROLIFE ST 77 стетоскопот овозможува сигурни и точни резултати.

Availability: outofstock
Бренд:Microlife
Сподели:

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Microlife ST 77 Sprague-rapparort стетоскоп”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.