Microlife Oxymeter Oxy 200 оксиметар

(0 оценки и коментари)

2,625 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Овој пулсен оксиметар на Microlife е преносен неинвазивен уред наменет за проверка на кислород , заситеноста на артерискиот хемоглобин (Sp02) и стапката на пулсот кај возрасни и педијатриски лица.

Availability: outofstock
Бренд:Microlife
Сподели:

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Microlife Oxymeter Oxy 200 оксиметар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.