Microlife MT100 дигитален топломер

(0 оценки и коментари)

345 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Модел: MT 100 Опсег на мерење: 32.0 °C to 42.9 °C Прецизност на мерење: ± 0.1 °C помеѓу 34 °C и 42 °C Батерија: 1.5/1.55 V батерија, Големина LR41

Availability: instock
Бренд:Microlife
Сподели:

Модел: MT 100
Опсег на мерење: 32.0 °C to 42.9 °C
Прецизност на мерење: ± 0.1 °C помеѓу 34 °C и 42 °C
Батерија: 1.5/1.55 V батерија, Големина LR41

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Microlife MT100 дигитален топломер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.