Microlife MT 800 дигитален топломер

(0 оценки и коментари)

563 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Microlife МТ 800 е дигитален термометар кој овозможува брзо, лесно и удобдно мерење
• Мерењето трае 10 секунди
• Флексибилна точка на мерење
• Аларм за висока температура
• 100% водоотпорен

Availability: instock
Бренд:Microlife
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Microlife MT 800 дигитален топломер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.