Microlife IR-150 топломер за уво

(0 оценки и коментари)

2,198 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Microlife IR-150 претставува иновативна инфраред технологија која овозможува мерење на температурата во увото за 1 секунда. Има опсег на мерење од 0 до 100 степени Целзиусови, што значи дека инструментот може да се употребува за мерење на телесната температура, но и површинската температура на одредени предмети.

Availability: instock
Бренд:Microlife
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Microlife IR-150 топломер за уво”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.