Microlife FH 80 електрична перница

(0 оценки и коментари)

2,027 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

MICROLIFE FH 80 електричната перница претставува безбеден, проверен и корисен производ наменет за ефикасна и делотворна термотерапија. Истакнувајќи се со компактен и прилагодлив дизајн, едноставна употреба, висок степен на безбедност, лесно загревање, 4 нивоа на топлина, рамномерно распределување на истата и автоматско исклучување, MICROLIFE FH 80 HEATING PAD овозможува делотворни резултати при највисок комфор.

Availability: outofstock
Бренд:Microlife
Сподели:

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Microlife FH 80 електрична перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.