Microlife BP A100 автоматски апарат за мерење на притисок

(0 оценки и коментари)

6,650 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Модел: BP A100-30 Димензии: 160 x 125 x 98 mm Тежина: 610 g (со батерии) Извор на енергија: 4 x 1.5 V алкални батерии; големина AA или со адаптер DC 6V, 600 mA (опционално) Опсег на мерење: 20-280 mmHg (крвен притисок) 40-200 отчукувања во минута (пулс)

Availability: outofstock
Бренд:Microlife
Сподели:

Нема на залиха

Модел: BP A100-30
Димензии: 160 x 125 x 98 mm
Тежина: 610 g (со батерии)
Извор на енергија: 4 x 1.5 V алкални батерии; големина AA или со адаптер DC 6V, 600 mA (опционално)
Опсег на мерење:
20-280 mmHg (крвен притисок)
40-200 отчукувања во минута (пулс)

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Microlife BP A100 автоматски апарат за мерење на притисок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.