Heliocare Крем SPF 90 за возрасни и деца

(0 оценки и коментари)

799 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Грижата и заштитата на чувствителната и нежна кожа од штетното влијание на УВА и УВБ сончевите зраци е преточена во HELIOCARE CREAM SPF 90, делотворен крем со уникатна и ефективна формула за фотоимуна заштита на најчувствителната и кожата долготрајно изложена на сонце.

Успешната комбинација на состојки и филтри во кремот со ултрависок заштитен фактор, од една страна, овозможува ефикасна заштита од изгореници, дамки, и предвремено стареење, а од друга страна, помага за потхранување и ревитализирање на нежната кожа, давајќи и притоа природен и рамномерен тен.

HELIOCARE крем СПФ 90 брзо и лесно се впива во кожата, не оставајќи притоа бели траги и мастен сјај, што го прави особено корисен за употреба кај деца и возрасни со светол тен.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Heliocare Крем SPF 90 за возрасни и деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.