HELIOCARE Крем SPF 50 за возрасни и деца

(0 оценки и коментари)

759 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Сончевите зраци секојдневно се пријател, но и непријател на човечката кожа, којашто без соодветна заштита не може да ги ужива благодатите на сонцето.

Оттука HELIOCARE CREAM SPF 50 претставува висококвалитетен, ефикасен, проверен и потврден производ којшто ги спојува посветеноста и истрајноста за убава и негувана кожа, и здраво потемнување.

Благодарение на фернблок активната, иновативна состојка HELIOCARE крем СПФ 50 нуди делотворна заштита за нормалната и сува кожа, превенирајќи ја притоа појавата на изгореници, дамки, предвремено фотостареење и други оштетувања на кожата.

HELIOCARE кремот со висок заштитен фактор е погоден за секојдневна употреба кај деца и возрасни во текот на целата година.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “HELIOCARE Крем SPF 50 за возрасни и деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.