Heliocare 360 транспарентен спреј 200ml

(0 оценки и коментари)

1,099 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Невидливиот спреј Heliocare 360 ° 200 мл аеросол, совршен за употреба на кожата на целото тело. Откако ќе се примени, се суши брзо со невидлива, не-масна завршница. Mногу отпорна на вода и е ефикасна на влажна кожа. Совршен при капење во летните днеови. Аеросолната апликација го олеснува аплицирањето рамномерно, а може да се испрска од било кој агол – така можете дури и да ја примените на свој грб!

Ги содржи сите клучни технологии на Heliocare 360 °, невидливиот спреј овозможува заштита од широк спектар со SPF50.

Availability: instock
Бренд:Heliocare
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Heliocare 360 транспарентен спреј 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.