Heliocare 360 advanced spray SPF 50+

(0 оценки и коментари)

825 ден1,065 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Спреј крема со многу висока фотоимуна заштита која обезбедува широк спектар на заштита од UVA/ UVB зраци. Водоотпорен и погоден за сите типови на кожа.

Тестирана под дерматолошка контрола.

Начин на употреба: Протресете пред употреба. Нанесете рамномерно на кожата пред изложување на сонце. Нанесувајте почесто или на секои 2-3 часа при интензивна изложеност, особено по пливање или потење.

Шифра: N/A
Availability: instock
Бренд:Heliocare
Сподели:
Исчисти

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Heliocare 360 advanced spray SPF 50+”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.