Carroten Endless Bronze балзам за самопотемнување

(0 оценки и коментари)

299 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

ПРИРОДНО ПОТЕМНЕТ ТЕН
БЕЗ ДАМКИ
ХИДРАТИЗИРА
МОМЕНТАЛНА АПСОРПЦИЈА
ЛЕТЕН МИРИС НА КОКОС
ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНО

Endless Bronze, млеко за постепено самопотемнување, моментално обезбедува природна бронзена боја на кожата преку текот на целата година. Збогатено е со какао и шеа путер, ја хидрира кожата и го продолжува траењето на нејзиниот исончан изглед. Лесната текстура дава рамномерна боја, без оставање на линии и дамки.

Availability: outofstock
Бренд:Carroten
Сподели:

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Carroten Endless Bronze балзам за самопотемнување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.