BLACK UP Масло за сончање SPF 50 150ml

(0 оценки и коментари)

535 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Содржи комбинација на УВА- и УВБ-филтри и витамин Е. Маслото за сончање со СПФ 50 овозможува висока заштита на кожата во текот на сончањето.

Во комплексната формула е имплементирана комбинацијата на хемиски филтри УВА + УВБ + УВА/Б, меѓу кои и најефикасниот достапен хемиски филтер со широк спектар на дејство според европската легислатива.

Маслото содржи витамин Е и состојки кои обезбедуваат целосна нега и кадифесто пријатно чувство на кожата при допир.

Дерматолошки тестиран.

Наменет е за сите типови кожа.

Брзо се апсорбира и не ја мрси кожата и облеката.

Водоотпорен.

Начин на употреба: Се нанесува повеќе пати во текот на сончањето.

Availability: instock
Бренд:Black Up
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “BLACK UP Масло за сончање SPF 50 150ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.