Becutan Млеко за после сончање 175ml

(0 оценки и коментари)

360 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Млекото Becutan за по сончање (Becutan After Sun Milk) е идеално за враќање на влажноста на кожата по нејзиното изложување на сонце. Брзо се впива, а големиот процент вода што го содржи интензивно ја навлажнува кожата.

Availability: instock
Бренд:Alkaloid, Becutan
Сподели:

Во својот состав содржи:

маслиново масло – ја прави кожата помека;
масло од невен – ја смирува и ја регенерира кожата;
камилица – дејствува антибактериски и смирува евентуална појава на црвенило;
Де-пантенол – ја хидрира кожата.
Клинички тестиран.

Начин на употреба:

се нанесува на чиста кожа по сончање.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan Млеко за после сончање 175ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.