Silar пудра за стапала

(0 оценки и коментари)

213 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Ги одржува нозете суви, удобни и без мирис.
Помага против ширење на габични инфекции.
Секојдневна нега на кожата
Контрола на мирис од 24 часа

Природни состојки
Без парабен

Пакување: 200ml

Availability: instock
Категорија:
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Silar пудра за стапала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.