HELIOCARE пудра за нормална и сува кожа SPF 50

(0 оценки и коментари)

998 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Компактна SPF 50 пудра, за нормално и сува кожа, спречува фотостареење и истовремено опфаќа несовршености во комбинација со шминка.

Комбинацијата на Fernblock® со напредната технологија на филтрирање и активните антиоксиданти спречува и го поправа сончевото оштетување корегирајќи ги видливите знаци од фотостареење.

Шифра: N/A
Availability: instock
Бренд:Heliocare
Сподели:
Исчисти

Пудрата е достапна во три нијанси.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “HELIOCARE пудра за нормална и сува кожа SPF 50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.