-30%

Bell HYPOAllergenic Just free skin течна пудра Light Liquid

384 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Хипоалергична основа со алое, киноа и екстракт од бел чај

Сподели:
Исчисти

• Чиста формула за убавина.
• мин. 90% природен состав.
• Активни состојки: екстракт од киноа, алое и бел чај.
• Ја хидрира, храни и подмладува кожата.
• Не се собира во набори, пори и брчки.
• Го измазнува и осветлува тенот.

100% Веган. Погоден за луѓе со чувствителна кожа склони кон алергии. Дерматолошки тестиран производ.