PIERRE CARDIN MATT WAVE LIQUID LIPSTICK – ULTRA LONG LASTING ТЕЧЕН КАРМИН

(0 оценки и коментари)

600 ден660 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Кадифен ефект на усните сo Pierre Cardin Cosmetic Matt Wave течен кармин исклучително долготраен. Лесно се нанесува благодарение на меката кремаста структура и флексибилниот апликатор. Не ги суши усните, не остава чувствo на тежина, брзо се суши и останува на усните во текот на целиот ден. Не ги затворајте усните додека карминот не се исуши.

Шифра: /
Availability: instock
Бренд:Pierre Cardin
Сподели:

БОЈА
425 CARMINE, 525 DEEP PINK, 625 SOFT NUDE, 725 HOT NUDE, 825 VELVET BEIGE, 925 NECTARINE, 930 CHERRY PASSION, 235 CAPPUCINO, 335 MOCHA CREAM, 435 RASPBERRY, 535 VERMILION, 635 PASTEL FUSHIA, 735 SOFT PINK, 835 ROSY BROWN, 314 NUDE CORAL, 514 VERY CHERRY, 614 TERRACOTTA

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “PIERRE CARDIN MATT WAVE LIQUID LIPSTICK – ULTRA LONG LASTING ТЕЧЕН КАРМИН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.