CARROTEN SUMMER KISS балзам за заштита на усни SPF25

(0 оценки и коментари)

89 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

БОГАТА ХИДРАТАЦИЈА

ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД

Summer Kiss со ЗФ25 балзамот за заштита на усни, ги штити усните од сончевото УВ зрачење. Збогатен е со двоен хидратизирачки и негувачки систем (Hydrasoft систем: путер од какао+пчеличен восок) кој овозможува богата хидратација и кадифен допир на усните.

Availability: outofstock
Бренд:Carroten
Сподели:

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “CARROTEN SUMMER KISS балзам за заштита на усни SPF25”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.