Novexpert PRO-COLLAGEN / КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ ЗА ЗРЕЛА КОЖА – 15 МЛ.

(0 оценки и коментари)

2,270 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Колку пати ќе трепнете додека ја читате оваа страна? Околу 20 пати, што е еднакво на 10.000 трепкања секој ден!
10.000 добри причини да ја одберете вистинската нега за околуочна регија.

ПРИКАЗНАТА ЗА EXPERT ANTI-AGING ОКОЛУОЧНА КРЕМА
На која возраст се појавуваат првите брчки? Во просек на 25 годишна возраст и воглавно во околуочната регија! Оваа регија е засегната прва поради нејзината кревкост: епидермис кој е 4 пати потенок од оној на остантиот дел од лицето. Па, според тоа, околуочниот предел бара насочен и експертски пристап. Пристапот на лабораториите на Novexpert е достапен во форма на вистинска графа.

–    Штити: хипоалергена формула која е обележана како allergen-free.
–    Регенерира: амино-киселини кои го обновуваат квантитетот на матични клетки, клучен елемент во регенерацијата на ткивата.
–    Корегира: екстракт од алги собран во Франција кој спречува и намалува видливи знаци на темни кругови. Едноставен гест за повеќе дејства. Видливи перформанси: измазнет кожен релјеф, намалени брчки и посјајна околуочна регија.

Бројка – 2009
2009: годината кога ја лансиравме оваа формула, која и ден денес е непроменета. Поминаа 10 години и Expert Anti-Age околуочната крема е сеуште големо средство на брендот Novexpert.

РЕЗУЛТАТИ:
НАМАЛЕНИ ЛИНИИ И БРАЗДИ*
96% од волонтерите ги забележале линиите и браздите намалени, непосредно по првата употреба.
ПОСЈАЈНА ОКОЛУОЧНА РЕГИЈА**
94% од волонтерите си ја забележале околуочната регија посјајна по 28 дена употреба.
*Тест на потрошувачи – 54 потрошувачи. % на задоволство по првата употреба, наутро и/или навечер.
**Тест на потрошувачи – 54 потрошувачи. % на задоволство по 28 дена употреба, наутро и/или навечер.

Availability: outofstock
Бренд:Novexpert
Сподели:

Нема на залиха

Нанесете ја Expert Anti-Aging околуочната крема на долниот капак од внатрешното ќоше на окото до надворешниот крај кон брчките. Многу мала количина од производот е доволна.
Фреквенција на употреба. 1 до 2 пати на ден (наутро и/или навечер).

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Novexpert PRO-COLLAGEN / КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ ЗА ЗРЕЛА КОЖА – 15 МЛ.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.