-30%

Bell HYPOAllergenic Upper & Lower прецизна маскара

274 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Прецизна хипоалергиска маскара за горните и долните трепки.

На трепките им дава интензивен волумен во текот на неколку часа, ги издолжува и ги прави оптички подебели.
Благодарение на прецизната четка, секоја трепка е обвиткана во интензивна боја. Исто така совршен за долната линија на трепките. Црна боја.
Без мирис. Погоден за луѓе со чувствителна и алергиска кожа. Дерматолошки тестирано.