Mádara GROW & FIX / СЕРУМ ЗА ТРЕПКИ И ВЕЃИ ЗА ВОЛУМЕН И СЈАЈ – 4,25 МЛ.

(0 оценки и коментари)

1,540 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Богат со пептиди, кафеин, природни биополимери и екстракт за раст од Северна Лисичарка кој е богат со витамини, овој серум со двојно дејство ги зголемува волуменот, должината и сјајот на вашите трепки и веги, давајќи пополн, посмел и поздрав изглед.

Ги оформува и подобрува вашите веги, за совршено скротен, или ултимативно бунтовен стил.

Во потполност

ТИМ СКРОТЕНИ, ИЛИ ТИМ БУНТОВНИ?

Креирајте класични и бунтовни стилови.

Доколку се нанесе како завршен чекор во вашата шминка за веги, формулата ги држи влакненцата на место, во текот на целиот ден.

ТРЕТМАН СО ПОВЕЌЕ ДЕЈСТВА

  • Храни и зајакнува
  • Поддржува раст
  • Оформува, стилизира и чешла

СПРЕМНО ЗА РЕАЛНОСТА

Благодарение на лесната гел текстура која лесно се суши, лесен е за употреба како секојдневен серум за веги и трепки, како и за стилизирање на веги.

Создаден за него и неа.

ПРИРОДНА СЕРТИФИЦИРАНА ФОРМУЛА

Екстрактот од Северна Лисичарка содржи многу Б витамин групи, пептидите го зголемуваат волуменот, хиалуронската киселина ја одржува здравата влажност и биополимерите овозможуваат долготрајна цврстина.

ОФТАМОЛОШКИ ТЕСТИРАНО:

СОСТОЈКИ “ЦЕНТРАЛИ”

Формулиран со стимулирачки активни состојки, овој серум помага да се зајакнат фоликулите и овозможува оптимални услови за раст на поцврсти, посјајни и поздрави трепки и веги.

71% велат дека нивните веги изгледаат пополни*

88% би го препорачале производот на пријател**

*Плацебо-контролирано ин виво истражување, 14 волонтери, 4 недели употреба.

**Плацебо-контролирано ин виво истражување, 16 волонтери, 4 недели употреба.

состојки од органско потекло

100% состојки од природно потекло сертифицирано од Ecocert Greenlife

Availability: outofstock
Бренд:Mádara
Сподели:

Нема на залиха

Користете за веѓи и трепки за да поттикнете раст, фиксирање и сјај.

Нанесете на чисти/голи трепки, или веѓи, или користете како завршен чекот во вашата шминка за веѓи, за да ги задржите влакненцата на место во текот на целиот ден. Протресете пред употреба.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Mádara GROW & FIX / СЕРУМ ЗА ТРЕПКИ И ВЕЃИ ЗА ВОЛУМЕН И СЈАЈ – 4,25 МЛ.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.