-20%

Bell HYPOAllergenic лак за нокти Long Lasting Nail Enamel

(1 оценка и коментар)

148 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Лакот обезбедува долготрајно покривање и интензивна боја. Има хипоалергична формула и овозможува ноктите да “дишат”. Благодарение на висококвалитетните полимери во составот, лакот е отпорен на гребнатини и пукање. Неговата специјална четка се прилагодува на обликот на секоја нокти и овозможува лесна и прецизна примена без да остава ленти.

SKU: Недостапно
Категории: ,
Сподели:
Исчисти

Лакот, создаден од специјалистите на „Бел“, обезбедува долготрајно покривање и интензивна боја. Тој е дел од серијата „HypoAllergenic“ и има хипоалергична формула.

Овозможува лесно преминување на молекули на кислород и на тој начин ноктите можат да “дишат”. Благодарение на висококвалитетните полимери во составот, лакот е отпорен на гребнатини и пукање.

Неговата специјална четка се прилагодува на обликот на секоја нокти и овозможува лесна и прецизна примена без да остават ленти.

  1. Elena

    Одличен

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *