Tom Tailor True Values парфем за мажи EDT

891 ден1,496 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

TOM TAILOR TRUE VALUES FOR HIM е машки парфем со дрвенеста креација освежена со цитруси и фина ароматична хербална мешавина. Дрвената основа е на кедрово дрво, сандалово дрво и пачули, која се надополнува со балсамик и кремаст мошус и  тонка грав.

Ознаки: ,
Бренд:Tom Tailor
Сподели:
Исчисти

Мирисни ноти:

Горни ноти: лимон, бергамот
Средни ноти: лаванда, еукалиптус, тарагон, здравец
Основни ноти: кедрово дрво, сандалово дрво, мов, мошус, пачули, тонка грав